з 15 лютого 2024 року регулярно відбувається Promo-захід ТНТУ для учнів

Шановні гості !

ГРАФІК

проведення відкритих занять викладачами кафедри РТ у осінньому семестрі 2023-2024 н.р.

Прізвище, ім’я, по-батькові викладача

Вид занять

Навчальна дисципліна, тема

Курс, група

Дата прове-дення

Пара, аудиторія

Дунець Василь Любомирович

Відкрита пара

Для студентів 3 та 4 курсів кафедри радіотехнічних систем відбулася зустріч з представником Тернопільського обласного відділу Західної філії Українського державного центру радіочастот. Фахівець детально розповів студентам про систему супутникового моніторингу та геолокації земних станцій зв’язку ,  про роботу і  можливості системи радіочастотного моніторингу,  здійснення заходів щодо забезпечення електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів і випромінювальних пристроїв, а також про здійснення заходів щодо виявлення та усунення дії джерел радіозавад.

Студенти та викладачі нашого університету мають можливість відвідати захід "День кар'єри ЄС 2022: Тернопіль" за підтримки Представництва ЄС в Україні

09.11.2021 р. о 13:00 відбудеться онлайн відкрита пара в середовищі A-Tutor з дисципліни “Мережі зв'язку” ID: 3004. Назва лекції: "ПЕРВИННІ МЕРЕЖІ". Лектор - к.т.н., асистент кафедри радіотехнічних систем ТНТУ Хвостівська Лілія Володимирівна.

Запрошуються усі бажаючі.

Відбудеться онлайн відкрита пара в середовищі A-Tutor з дисципліни “Системи автоматизованого проектування радіоелектронних засобів” ID: 2206. Назва лекції: "ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОЦЕСУ АВТОМАТИЗОВАНОГО ПРОЕКТУВАННЯ". Лектор - асистент кафедри радіотехнічних систем ТНТУ Хвостівська Лілія Володимирівна.

Запрошуються усі бажаючі.

19 жовтня 2020 року 14 годин 40 хвилин (п’ята пара).

Відбудеться відкрита пара з дисципліни “Радіоелектронні системи” ID: 1397.

Запрошуються всі хто бажає. Попередня реєстрація.

Колектив кафедри радіотехнічних систем Тернопільського національного
технічного університету імені Івана Пулюя з глибоким сумом сприйняв звістку
про те, що відійшов у вічність доцент УМЗАР ЮРІЙ АВГУСТОВИЧ.
Обірвалося життя професіонала, шанованого колеги і просто хорошої, чуйної,
толерантної, інтелігентної людини.
Науковий внесок цієї людини у розвиток телекомунікаційних систем та техніки
НВЧ важко переоцінити. Свідченням цього є його багаторічна і
високопрофесійна робота як розробника систем, наукового керівника,
викладача, наставника.
Він завжди надихав колег власним прикладом, ідеями.
Його професійний шлях – це приклад відданості, гідності, любові до професії.
Схиляючись у скорботі та розділяючи біль втрати, висловлюємо глибоке
співчуття родині, близьким та колегам з приводу тяжкої втрати – смерті ЮРІЯ
АВГУСТОВИЧА
Світла пам'ять про фахівця своєї справи, доброго колеги і відданого друга

назавжди залишиться в наших серцях.
Поділяємо Ваше горе.
Сумуємо.
Вічна пам’ять…

У Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя на базі кафедри радіотехнічних систем,  7 листопада 2019 року відбувся І етап студентської олімпіади з радіотехніки (приймали участь студенти технічного коледжу ТНТУ імені І. Пулюя).