Представники фірми «JABIL» ознайомили студентів ТНТУ з перспективами майбутнього працевлаштування

19 вересня у читальному залі науково-технічної бібліотеки університету відбулась зустріч студентів 4–6 курсів факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії з представниками фірми «JABIL», яка входить до трійки найбільших у світі компаній–виробників електроніки.

В ході зустрічі інженер відділу тестування електроніки Максим Винник та фахівець відділу працевлаштування Аліна Волошин ознайомили студентів із сферами діяльності, виробничими потужностями підприємства та перспективами майбутнього працевлаштування. Студентам анонсували День відкритих дверей «Jabil Manufacturing Day 2017», який відбудеться 7-8 жовтня у м. Ужгород.

Нагадаємо, учасникам необхідно заповнити он-лайн анкету за посиланням https://goo.gl/XdHQvZ, пройти тест, який надійде на електронну пошту після заповнення анкети та при успішному складенні тесту учасник отримає запрошення на участь у «Jabil Manufacturing Day 2017». Компанія бере на себе усі транспортні та організаційні витрати.