Системи автоматизованого проектування радіоелектронних засобів

Мета: набуття теоретичних знань та практичних навиків при проектуванні схем електричних принципових із використанням комп’ютерних програмно-технічних комплексів САПР.
Завдання: набуття студентами знань про загальні відомості з основ САПР, математичного забезпечення САПР, автоматизації системного, схемотехнічного, конструкторського, технологічного проектування РЕЗ, ознайомлення і вивчення програмно-методичних і програмно-технічних комплексів САПР, ознайомлення з основними методами розробки САПР.
У результаті вивчення навчальної дисципліни студент повинен знати: методи автоматизації системного, схемотехнічного, конструкторського, технологічного обладнання; принципи системного підходу до проектування РЕЗ; організацію та аналіз процесу автоматизованого проектування РЕЗ; основні методи математичного забезпечення САПР та їх алгоритмізацію; особливості та технології автоматизованого проектування; принципи, методи, алгоритми, пакети прикладних програм проектування та моделювання РЕЗ.;
вміти: використовувати набуті знання при аналізі електричних схем; створювати схему електричну принципову, редагувати та розраховувати її характеристики за допомогою засобів САПР; застосувати в практичних цілях пакети прикладних програм Р-САD 2006, використовувати набуті знання при аналізі електричних схем.

Тип дисципліни:
Вибіркові