Колектив кафедри радіотехнічних систем Тернопільського національного
технічного університету імені Івана Пулюя з глибоким сумом сприйняв звістку
про те, що відійшов у вічність доцент УМЗАР ЮРІЙ АВГУСТОВИЧ.
Обірвалося життя професіонала, шанованого колеги і просто хорошої, чуйної,
толерантної, інтелігентної людини.
Науковий внесок цієї людини у розвиток телекомунікаційних систем та техніки
НВЧ важко переоцінити. Свідченням цього є його багаторічна і
високопрофесійна робота як розробника систем, наукового керівника,
викладача, наставника.
Він завжди надихав колег власним прикладом, ідеями.
Його професійний шлях – це приклад відданості, гідності, любові до професії.
Схиляючись у скорботі та розділяючи біль втрати, висловлюємо глибоке
співчуття родині, близьким та колегам з приводу тяжкої втрати – смерті ЮРІЯ
АВГУСТОВИЧА
Світла пам'ять про фахівця своєї справи, доброго колеги і відданого друга

назавжди залишиться в наших серцях.
Поділяємо Ваше горе.
Сумуємо.
Вічна пам’ять…

У Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя на базі кафедри радіотехнічних систем,  7 листопада 2019 року відбувся І етап студентської олімпіади з радіотехніки (приймали участь студенти технічного коледжу ТНТУ імені І. Пулюя).

До уваги студентів 4-го курсу, здобувачів вищої освіти зі ступеня "Бакалавр" спеціальності 172 - Телекомунікації та радіотехніка!

Затверджено графіки та розклади роботи екзаменаційної комісії №24 (екзамен з фаху), файли прикріплено нижче.

До уваги студентів груп РАс-32 і РАс-34!

Група РАс-34: 06.06.2018 відбудеться ректорська контрольна робота у 1 корпусі, ауд.504 на V парі.
Група РАс-32: 07.06.2018 відбудеться ректорська контрольна робота у 1 корпусі, ауд.501 на V парі.

Прохання до старост груп забезпечити максимальну явку!

Люблінська Політехніка запрошує на безкоштовне навчання студентів ТНТУ

З метою розвитку академічної мобільності студентів ТНТУ оголошується набір на безкоштовне навчання на один семестр в Університет «Люблінська політехніка» (Республіка Польща) для студентів 2-3 курсів, що навчаються за спеціальностями:

22 березня 2018 року об 11 годині в приміщенні спортивної зали СМК «Політехнік» відбудеться День кар’єри – 2018

20-21 лютого 2018 року відбудуться захисти дипломних магістерських робіт, за спеціальністю 172 "Телекомунікації та радіотехніка".

В рамках Програми спільних дій між Україною і Францією в галузі науково-технологічного співробітництва університетом розвинута багаторічна результативна співпраця з лабораторіями провідних французьких університетів.

19 вересня у читальному залі науково-технічної бібліотеки університету відбулась зустріч студентів 4–6 курсів факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії з представниками фірми «JABIL», яка входить до трійки найбільших у світі компаній–виробників електроніки.

Сторінки