Результати та перспективи українсько-французької наукової кооперації

В рамках Програми спільних дій між Україною і Францією в галузі науково-технологічного співробітництва університетом розвинута багаторічна результативна співпраця з лабораторіями провідних французьких університетів. Опубліковано більше 50 спільних наукових статтей у високорейтингових міжнародних журналах (Scopus, Web of Science), 4 з яких включені в Quantile (БД публікацій з імпакт фактором більше 4). За програмами спільного керівництва Сo-tutelle захищено 7 дисертацій (університети Паскаля Блеза Клермон-Ферран, м. Комп’єнь, м. Гренобль, Сорбона Париж-Південь). Науковцями ТНТУ виконувалась низка спільних проектів за підтримки різних міжнародних ґрантів.

Важливим є підписання в Парижі ректором університету професором Петром Яснієм угоди про науково-освітню співпрацю і підготовку магістрів за Програмами подвійних дипломів з Мережею Вищих інженерних шкіл Франції n+i, що дає можливість нашим кращим студентам паралельно навчатись і стажуватись у французьких університетах в рамках програм академічного обміну Erasmus+ та CampusFrance.